Ukázková fotografie

Popis: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam ullamcorper, nisl ac molestie blandit, lorem nulla auctor ante, eu euismod neque leo quis eros. Aliquam in purus tellus, id hendrerit ligula. Phasellus quam ante, luctus nec varius commodo, ullamcorper at augue. Quisque a nibh vel leo vestibulum pellentesque id vitae purus.

Použitá fototechnika: Canon EOS 40D / Canon 24-105/4.0 / Digi ISO 100

Klíčová slova: Sed, aliquam, ante, et, mauris, cursus, interdum, commodo, lacus, bibendum, Nullam, eget, mauris, sapien, Curabitur, ligula, orci, hendrerit, eget, feugiat, quis, condimentum, eu, eros, Nullam, ac, tristique, sem, Integer, magna, arcu, tincidunt, ac, pulvinar

Kategorie: Jaro, Zima

Zobrazeno: 43148 ×

Vložit na facebook Vložit na twitter Záložka na Delicious

Váš komentář k fotografii

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. Pro reakci na vybraný komentář klikněte na odkaz „Reaguj na komentář“ pod vybraným příspěvkem nebo napište číslo komentáře, na který reagujete do hranatých závorek např. reakci na komentář č.10 zapíšete [10] viz nápověda


*
*
201681012
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
#1 Michal Vitásek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam ullamcorper, nisl ac molestie blandit, lorem nulla auctor ante, eu euismod neque leo quis eros. Aliquam in purus tellus, id hendrerit ligula. Phasellus quam ante, luctus nec varius commodo, ullamcorper at augue. Quisque a nibh vel leo vestibulum pellentesque id vitae purus.
Reaguj na komentář
#2 Michal Vitásek
Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva.
Reaguj na komentář