Rozjeď svůj internetový obchod

Kategorie obchodu

Kategorie slouží k zatřídění zboží do přehledné struktury. Počet podsložek není omezen a tak můžete snadno dělit i nejsložitější odvětví Vašeho internetového podnikání.


Výrobci

Zboží má většinou daného výrobce nebo značku, která je sama o sobě unikátní. Výrobci tedy slouží jako další příznak identifikace zboží. Není však pro správný běh internetového obchodu Azael nezbytný.


Produkty

Základ každého internetového obchodu tvoří zboží, které nabízíte. Zboží členíte do kategorií, určíte název, popis, cenu, sazbu DPH, skladovou dostupnost atd. Zákazník si produkty může vložit do nákupního košíku a v jednotlivých krocích objednávky si zvolí způsob dopravy a platby a nakonec zboží objedná.


Objednávky

Ve chvíli, kdy zákazník tlačítkem potvrdí svou objednávku, stane se několik věcí. Tou hlavní je zápis všech náležitostí objednávky do databáze (kdo, co a kolik). Následně se zašle automaticky vygenerovaná zpráva na Váš email a také na email zákazníka.


Doprava a platba

V základním nastavení si může uživatel vybrat z předdefinovaného typu dopravy a platby a jejich kombinací. Systém ale umožňuje i rozdělení uživatelů do různých skupin, přičemž pro tyto skupiny můžete definovat různé typy a ceny dopravy a platby zvlášť.

Screenshoty administračního rozhraní

Administrace galerií
Přehledný strom vložených galerií
Přehled fotografií v náhledech
Přehled fotografií v seznamu
Editor textů
Administrace knihy návštěv
Přehled uživatelů
Správa fotografické techniky
Barevné kategorie
Štítky
Hromadné nahrávání fotografií přes FTP
Správa uživatelů a jejich oprávnění