Webová fotogalerie snadno a rychle

Základní objednávka bude pravděpodobně vycházet z Vašich představ, ať již obecných nebo konkrétních. Tyto své představy mi prosím napište. Stačí napsat jen např.:

Byl bych rád, kdybych si mohl vytvářet vlastní galerie, vkládat do nich fotografie, aby na stránkách byla možnost napsat něco o mě (kontakt, nabídka...) a aby mi mohli návštěvníci stránek napsat vzkaz do knihy návštěv. Nemám žádné znalosti webové tvorby, a tak bych byl rád, kdyby se vše snadno upravovalo online přes formuláře v nějaké administraci.

Tento ukázkový příklad požadavku se prakticky svým rozsahem vejde do základní verze galerie. Máte-li podobnou, ale třeba i úplně jinou představu, napište mi prosím na můj mail, který najdete v kontaktech, nebo přes webový formulář.

Jsou-li Vaše představy náročnějšího charakteru, jistě si vyberete mezi řadou šikovných nadstandardních doplňků. Každá z těchto funkcí „navíc“ je zpoplatněna, ale navýšení celkové ceny je opravdu malé, jak můžete posoudit v ceníku, a proto by byla rozhodně škoda je nevyužít.

Poté, co se domluvíme na funkcionalitě webových stránek, Vám pošlu nějaké doplňující otázky. Např. zda byste měli raději náhledy se zachováním původních proporcí nebo spíše náhledy čtvercové, které jsou sice o něco oříznuté, ale na stránkách společně s jinými náhledy vypadají lépe...atd. Tyto doplňující otázky mi pomohou lépe zpracovat Vaše webové stránky a jsou tedy nanejvýš důležité.

Screenshoty administračního rozhraní

Administrace galerií
Přehledný strom vložených galerií
Přehled fotografií v náhledech
Přehled fotografií v seznamu
Editor textů
Administrace knihy návštěv
Přehled uživatelů
Správa fotografické techniky
Barevné kategorie
Štítky
Hromadné nahrávání fotografií přes FTP
Správa uživatelů a jejich oprávnění