Popis funkčnosti systému Azael

Hromadná editace

V administraci v sekci galerie klikněte na přehled fotografií a vyberte typ přehledu seznam. Zobrazí se Vám tabulka Vašich fotografií.

Hromadná editace fotografií

V pravém sloupci vyberte zaškrtnutím checkboxu ty fotografie, které budete chtít hromadně editovat. Kliknutím na checkbox v záhlaví tabulky vyberete všechny řádku (fotografie) tabulky na aktuální stránce.

Hromadná editace fotografií

Pokud jste si již zvolili fotografie, které si přejete hromadně editovat, klikněte na tlačítko „Hromadná editace“.

Hromadná editace fotografií

Stránka hromadné editace fotografií je rozdělena na levou a pravou část. V levé části se nachází formulář s přímou možností editace a v pravé je nápověda, přehled editovaných fotografií a nastavení editace.

Hromadná editace fotografií

V nastavení hromadné editace zaškrtněte ty informace o fotografii, které chcete upravit. Pozor, všechny vybrané položky budou upraveny u všech vybraných fotografií! Nastavení je nutné uložit tlačítkem „Nastavit“. Pokud máte vybráno např. 10 fotografií a v nastavení hromadné editace máte zaškrtnutý pouze název, pak u všech 10ti fotografií bude název změněn.

Počet položek v nastavení hromadné editace je dán počtem různých rozšíření a doplňků. V základní variantě galerie se v nastavení bude zobrazovat pouze název (popř. popis).

Tato funkcionalita byla přidána ve své základní podobě ve verzi 2.33

Screenshoty administračního rozhraní

Administrace galerií
Přehledný strom vložených galerií
Přehled fotografií v náhledech
Přehled fotografií v seznamu
Editor textů
Administrace knihy návštěv
Přehled uživatelů
Správa fotografické techniky
Barevné kategorie
Štítky
Hromadné nahrávání fotografií přes FTP
Správa uživatelů a jejich oprávnění